مدیرکل اجرائیات شهرداری کرمانشاه از فعالیت گرمخانه و اردوگاه چشمه سفید شهردار‌ی در ایام مبارزه با بیماری کرونا خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکتر شهبازی اظهار داشت: گرمخانه پارک جلالیه شهرداری کرمانشاه با بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی و پذیرش ۴۰ نفر در شبانه‌روز […]

مدیرکل اجرائیات شهرداری کرمانشاه از فعالیت گرمخانه و اردوگاه چشمه سفید شهردار‌ی در ایام مبارزه با بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری کرمانشاه دکتر شهبازی اظهار داشت: گرمخانه پارک جلالیه شهرداری کرمانشاه با بهره‌گیری از ظرفیت بخش خصوصی و پذیرش ۴۰ نفر در شبانه‌روز با رعایت موازین بهداشتی مشغول به فعالیت است.
مدیرکل اجرائیات شهرداری کرمانشاه همچنین با اشاره به اردوگاه چشمه سفید شهرداری کرمانشاه افزود: با فراگیر شدن بیماری کرونا در کرمانشاه با دستور ستاد استانی مبارزه با این بیماری، اردوگاه چشمه سفید به حالت قرنطینه درآمد و از ورود افراد جدید به محل نگهداری افراد پیشین جلوگیری به عمل آمد.
وی افزود: افراد بی‌خانمان و افراد بی‌سرپناه در محیط های جداگانه‌ای که با دستورالعمل‌های جدید پروتکل بهداشتی ضدعفونی شده است نگهداری می‌شوند.
شهبازی در پایان افزود: شهروندان کرمانشاهی در صورت مشاهده افراد بی سرپناه و بی خانمان می‌توانند با سامانه ۱۳۷ شهرداری تماس حاصل نمایند تا در اسرع وقت نسبت به انتقال این افراد به اردوگاه چشمه سفید اقدام شود.