مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه از برخورد با تاکسی‌های فاقد برچسب نرخ کرایه خبر داد و تأکید کرد: در صورت نصب نکردن برچسب نرخ کرایه تاکسی با تاکسیرانان متخلف برخورد می‌شود. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، سجاد سلیمانی گفت: توزیع برچسب‌های نرخ کرایه تاکسی […]

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری کرمانشاه از برخورد با تاکسی‌های فاقد برچسب نرخ کرایه
خبر داد و تأکید کرد: در صورت نصب نکردن برچسب نرخ کرایه تاکسی با تاکسیرانان متخلف برخورد می‌شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی سازمان تاکسیرانی کرمانشاه، سجاد سلیمانی گفت: توزیع برچسب‌های نرخ کرایه تاکسی سال ۹۸ میان تاکسیرانان آغاز شده است و تاکسیرانان مکلف هستند در اسرع وقت برچسب نرخ کرایه را دریافت و روی خودروی خود نصب نمایند.

وی افزود: به همین منظور با هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی استان گشت مشترکی به اتفاق هر دو سازمان به منظور نظارت بر رعایت نرخ مصوب تشکیل گردیده است.

مدیرعامل تاکسیرانی کرمانشاه یادآورشد: نرخ جدید کرایه‌ها روی تمام تابلوهای نرخ کرایه تاکسی در ایستگاه‌های تاکسی سطح شهر نصب و میزان قیمت مبدأ و مقصد مسافران مشخص شده است.

به گفته سلیمانی، بر اساس آیین‌نامه تاکسیرانی با تاکسیرانانی که بعد از مهلت قانونی برچسب نرخ کرایه را روی خودروی خود نصب نکنند برخورد قانونی می‌شود.

وی تصریح کرد: تاکسیرانان تنها تا پانزدهم مردادماه فرصت دارند تا برچسب نرخ کرایه سال ۹۸ را نصب کنند در غیر اینصورت بازرسان سازمان تاکسیرانی به اتفاق سازمان تعزیرات حکومتی کنترل و نظارت با سرکشی به پایانه‌ها و خطوط تاکسیرانی با تاکسیرانان فاقد برچسب برخورد قانونی می‌کنند.