درمانگاه تخصصی ویژه کلاه سبزهای تیپ ۶۵ نیرو مخصوص مزین به نام شهدای نوهد همزمان با ایام هفته وحدت با حضور سرهنگ رحمانی رئیس بیمارستان دندانپزشکی۶۰۰ نزاجا در شهرک امیرالمونین نزاجا افتتاح شد. به گزارش نسیم کرمانشاه، سرهنگ پزشک محمدباقر رحمانی، رئیس بیمارستان دندانپزشکی ۶۰۰ نزاجا گفت: درمانگاه تخصصی شهدای نوهد با ۵۹۰ متر مربع […]

درمانگاه تخصصی ویژه کلاه سبزهای تیپ ۶۵ نیرو مخصوص مزین به نام شهدای نوهد همزمان با ایام هفته وحدت با حضور سرهنگ رحمانی رئیس بیمارستان دندانپزشکی۶۰۰ نزاجا در شهرک امیرالمونین نزاجا افتتاح شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، سرهنگ پزشک محمدباقر رحمانی، رئیس بیمارستان دندانپزشکی ۶۰۰ نزاجا گفت: درمانگاه تخصصی شهدای نوهد با ۵۹۰ متر مربع زیربنا و برخورداری از طراحی روز آمد و متناسب با کاربری، تجهیزات پیشرفته‌ی دندانپزشکی، داروخانه، اتاق عمل سرپایی، سی. پی. آر مستقل، سامانه‌ی ویژه برق، دوربین و تجهیزات حفاظت فیزیکی، یکی از مقاوم‌ترین سازه‌های کلینیکی در سطح ارتش است.

در ادامه، سرهنگ پزشک مسعود معماریان، معاون درمان اداره بهداشت، امداد و درمان نزاجا نیز در این مراسم با اشاره به نقش ارزشمند ارتش به ویژه کلاه سبزهای تیپ ۶۵ نیرو مخصوص در امدادها و فعالیت‌های مردم‌یاری، گفت: در زلزله‌ی اخیر آذربایجان شرقی، بیمارستان مراغه، در کمترین زمان، به ارائه‌ی خدمات پزشکی و امدادرسانی به مصدومان و نیازمندان شتافت.

معماریان، افزود: درمانگاه تخصصی شهدای نوهد بر مبنای تاکیدات مقام معظم رهبری(حفظه الله تعالی) در راستای طرح های معیشتی کارکنان احداث شد و به جهت دارا بودن بخش های مختلف پزشکی الگویی مناسب برای تاسیس مراکز درمانی در سطح ارتش است .

در این مراسم همچنین امیر سرتیپ دوم سیروس امان‌الهی، فرمانده تیپ ۶۵ نیروهای ویژه واکنش سریع نزاجا، با اشاره به پروژه آماده‌سازی درمانگاه شهدای نوهد در کمترین زمان ممکن گفت : از جدیت، تلاش‌ها و حمایت‌های هیئت رئیسه و معاونت‌های نزاجا در این خصوص قدردانی می کنم، این درمانگاه فرصتی مغتنم برای کارکنان نیروهای مسلح و سایر ساکنین در منطقه‌ی افسریه‌ی تهران است.