مدیر آبفای شهر کرمانشاه گفت: در حال حاضر در هیچ منطقه ای از شهر، جز در موارد حوادث و اتفاقات که ناچار به قطع آب برای اجرای عملیات ترمیم و تعمیر می شویم، هیچگونه افت فشار یا قطعی آب برنامه ریزی شده نداریم. به گزارش نسیم کرمانشاه، مهدی رشیدپور با اشاره به افزایش مصرف در […]

مدیر آبفای شهر کرمانشاه گفت: در حال حاضر در هیچ منطقه ای از شهر، جز در موارد حوادث و اتفاقات که ناچار به قطع آب برای اجرای عملیات ترمیم و تعمیر می شویم، هیچگونه افت فشار یا قطعی آب برنامه ریزی شده نداریم.
به گزارش نسیم کرمانشاه، مهدی رشیدپور با اشاره به افزایش مصرف در روزهای اخیر افزود: علیرغم اینکه از زمان شیوع بیماری کرونا ویروس در کشور، مصرف اب در شهر کرمانشاه به دلیل رعایت توصیه های بهداشتی و همچنین نزدیک شدن به روزهای پایانی سال، افزایش یافته است، اما با افزایش ظرفیت پمپاژ آب به درون شبکه  از افت فشار و قطعی آب جلوگیری کرده ایم.
وی تأکید کرد: در این شرایط اهتمام لازم را به کار برده ایم تا در هیچ نقطه ای از شهر با مشکل قطعی آب مواجه نباشیم ولی وجود مشکل قطعی آب ناشی از حوادث، امری طبیعی است که در این صورت هم بلافاصله درصدد رفع مشکل بر می آییم تا در اسرع وقت برطرف شود.
رشیدپور در ادامه با اشاره به قطعی چندساعته آب در روز سه شنبه ۶ اسفندماه در محله های؛ فرهنگیان فاز۲ و کارمندان گفت: این قطعی به خاطر شکستگی خط انتقال اب در حین عملیات لایروبی کانال دفع آبهای سطحی توسط همکاران شهرداری اتفاق افتاد که با انجام عملیات تعمیر پس از چندساعت تلاش توسط اکیپ حوادث در زیرباران، به پایان رسید و قطعی آب دو محله مرتفع شد.
مدیر امور آبفای شهر کرمانشاه از شهروندان خواست هرگونه حوادث منجر به قطعی آب  و گرفتگی فاضلاب را به سامانه ۱۲۲ حوادث و اتفاقات شرکت آب و فاضلاب استان که به صورت شبانه روزی در خدمت شهروندان هستند اطلاع دهند تا نسبت به رفع آنها اقدام شود.
رشیدپور در خاتمه از شهروندان خواست با مدیریت مصرف و پرهیز از مصارف غیرضروری خصوصا در این ایام پرمصرف به دلیل شیوع بیماری کرونا ویروس و همچنین روزهای منتهی به پایان سال، به تداوم آبرسانی به همه نقاط شهر کمک کنند تا به ویژه در این روزهای حساس همه از این نعمت بهره مند باشند.