معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد کرمانشاه گفت: درآمد مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه طی ۹ ماهه اول سال جاری نسبت به سال قبل ۶۵ درصد افزایش یافته است. به گزارش نسیم کرمانشاه، غلامرضا نصوری در نشستی با حضور اصحاب رسانه استان اظهار داشت: در ۹ ماهه اول سال جاری بیش از […]

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد کرمانشاه گفت: درآمد مشارکت های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه طی ۹ ماهه اول سال جاری نسبت به سال قبل ۶۵ درصد افزایش یافته است.

به گزارش نسیم کرمانشاه، غلامرضا نصوری در نشستی با حضور اصحاب رسانه استان اظهار داشت: در ۹ ماهه اول سال جاری بیش از ۵۷۰ میلیون تومان صدقه پرداخت شده و بیش از ۲۴ میلیارد تومان نیز زکات جمع آوری گردیده است به طوری که استان کرمانشاه رتبه اول کشوری را در این زمینه بدست آورد.

وی افزود: طی این مدت بیش از ۸۷ میلیارد تومان درآمد کلی مشارکت های مردمی کمیته امداد استان بوده که این مقدار نسبت به سال قبل ۶۵ درصد رشد داشته است.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد کرمانشاه بیان داشت: طرح پویش مردمی جذب ۲۵ هزار حامی در دست اقدام می باشد و قرار است تا پایان سال این طرح اجرایی شود بنابراین نیازمند کمک از طرف تمام مردم و ارگان ها و سازمان های دولتی و رسانه ها می باشیم.

وی در ادامه افزود: طرح پویش مردمی جذب حامی به این صورت است که هر حامی علاوه بر این که خود حامی باشد می تواند یک حامی دیگر را برای کودکان بی سرپرست جذب نماید.

غلامرضا نصوری گفت: طبق آمار قبلی ۱۹ هزار حامی در سطح استان بوده که در حال حاضر تعداد با توجه به افزایش حامیان استان این تعداد به ۲۱ هزار حامی رسیده است.

وی تاکید داشت: تعداد حامیان اکرام ایتام حدود ۱۵ هزار و حامیان طرح محسنین نیز حدود ۶ هزار نفر می باشند و این حامیان در طی ۹ ماهه اخیر بیش از ۱۷ میلیارد تومان به کمیته امداد کمک پرداخت نموده اند.

معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد کرمانشاه در پایان گفت: درآمد جشن عاطفه ها در سال جاری ۶ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بوده که این مقدار نسبت به سال قبل ۶۲ درصد افزایش یافته است.