‍ مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه اعلام کرد: خودروهای مسافر برشخصی غیرمجاز ، توقیف و تا پایان اربعین ترخیص نخواهند شد. به گزارش نسیم کرمانشاه، سجاد سلیمانی گفت: خودروهای مسافر برشخصی غیرمجاز که در ایام اربعین حسینی در میادین و پایانه های مسافربری، فرودگاه و ایستگاه راه آهن برای مسافران و […]

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر کرمانشاه اعلام کرد: خودروهای مسافر برشخصی غیرمجاز ، توقیف و تا پایان اربعین ترخیص نخواهند شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، سجاد سلیمانی گفت: خودروهای مسافر برشخصی غیرمجاز که در ایام اربعین حسینی در میادین و پایانه های مسافربری، فرودگاه و ایستگاه راه آهن برای مسافران و یا رانندگان تاکسی ایجاد مزاحمت نمایند و یا دریافت وجه اضافه داشته باشند توقیف و تا پایان ایام اربعین ترخیص نخواهند شد.

وی افزود: در این ایام گشت های مشترک پلیس راهور و سازمان تاکسیرانی به صورت ویژه فعال شده تا در این ایام نظارت و کنترل دقیقتری نسبت به دریافتی از مسافران داشته باشند.

سلیمانی با تأکید بر اینکه با هرگونه افزایش قیمت نرخ کرایه تاکسی برخورد خواهد شد، افزود: در شلوغی این روزها بسیاری با ماشین‌های شخصی غیر مجاز خودشان از شرایط سوء استفاده کرده و موجب آزار مردم می‌شوند که وظیفه دستگاه‌های نظارتی است، با آن‌ها برخورد کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر کرمانشاه از مردم به ویژه زوار اربعین حسینی خواست به جای آن‌که از سواری‌های پلاک شخصی استفاده کنند، تاکسی‌ها و سواری‌های مجاز و دارای مشخصات تاکسیرانی را برای دریافت خدمات انتخاب کنند تا در صورت بروز هرگونه مشکل بتوان پیگیری لازم را به عمل آورد.