معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به اینکه خط‌کشی یکی از تأثیرگذارترین اقدامات درخصوص ایمن‌سازی و کاهش تصادفات جاده ای بوده گفت، از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲۰۰ کیلومتر از محور های مواصلاتی استان با اولویت بزرگراه ها خط کشی شده است. به گزارش […]

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اظهار داشت: با توجه به اینکه خط‌کشی یکی از تأثیرگذارترین اقدامات درخصوص ایمن‌سازی و کاهش تصادفات جاده ای بوده گفت، از ابتدای سال جاری تاکنون ۱۲۰۰ کیلومتر از محور های مواصلاتی استان با اولویت بزرگراه ها خط کشی شده است.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ طاهرآبادی اظهار داشت در راستای ارتقاء ایمنی تردد جاده ای از ابتدای سال جاری تاکنون، کلیه محورهای مواصلاتی استان با هدف ارتقای سطح ایمنی راه ها به علائم ایمنی، تابلوهای اطلاعاتی و خط کشی راه ها تجهیز شده اند.

وی در ادامه افزود: ۶۲۰۰ عدد تابلو علائم ایمنی، ۷۱۰متر مربع تابلو اطلاع رسانی و ۱۱۵ عدد تابلو اخطاری-انتظامی تهیه و نصب گردیده است.

طاهرآبادی افزود: بهبود وضعیت، نگهداری بهینه و مطلوب راه‌ها، تسهیل تردد و ارتقای ایمنی را از وظایف اصلی راهداران عنوان کرد و گفت: در این راستا نیز ۴کیلومتر نیوجرسی و ۳۰ کیلومتر گاردریل نصب و یا تعویض شده است.

خبرنگار: محمد فرجی کاشانتویی