۱۰۰ سارق در دام پلیس اسلام آبادغرب فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب با اشاره به کشف ۳۶۰ فقره سرقت در چهار ماه سپری شده از سال، گفت: در این مدت ۱۰۰ سارق نیز در دام پلیس شهرستان گرفتار شدند. سرهنگ “سلیم سلیمی” اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون نیز کشفیات سرقت منزل ۸۷ درصد، مغازه […]

۱۰۰ سارق در دام پلیس اسلام آبادغرب

فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب با اشاره به کشف ۳۶۰ فقره سرقت در چهار ماه سپری شده از سال، گفت: در این مدت ۱۰۰ سارق نیز در دام پلیس شهرستان گرفتار شدند.
سرهنگ “سلیم سلیمی” اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون نیز کشفیات سرقت منزل ۸۷ درصد، مغازه ۴۶۶ درصد، قطعات و محتویات داخل خودرو ۶۲۳ درصد، اماکن خصوصی ۲۳۳ درصد، جیب بری ۵۰ درصد افزایش داشته است.
وی ادامه داد: همچنین در تیرماه امسال کشفیات سرقت نسبت به مدت مشابه سال قبل در این شهرستان ۱۲۸ درصد رشد نشان می دهد.
سرهنگ سلیمی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از اقدامات صورت گرفته در تیرماه، توقیف ۱۸۷ دستگاه خودرو و موتورسیکلت متخلف بوده است.
رئیس پلیس اسلام آبادغرب یادآور شد: ماموران انتظامی شهرستان با تمام توان در حفاظت از جان، مال و امنیت مردم خواهد کوشید.

دستگیری اعضای باند سرقت به عنف در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری ۲ نفر از اعضای باند سارقان به عنف با تلاش ماموران پلیس خبر داد

سرهنگ “حسین براری” اظهار داشت: به دنبال وقوع یک فقره سرقت به عنف در کرمانشاه که طی آن مقداری وجه نقد از یک شهروند به سرقت رفته بود، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران کلانتری ۱۷ بعثت با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی یک باند سه نفره شده و در عملیاتی ضربتی ۲ نفر آن ها را دستگیر کردند.
سرهنگ براری تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها به جرم خود مبنی بر سرقت به عنف اعتراف کردند.
فرمانده انتظامی کرمانشاه در پایان از معرفی سارقان دستگیر شده به مراجع قضائی خبر داد.

دستگیری عامل آتش سوزی عمدی در کرمانشاه

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری متهمی که اقدام به آتش زدن عمدی پارکینگ یکی از شهروندان نموده بود خبر داد.
سرهنگ “حسین براری” اظهار داشت: به دنبال اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره آتش سوزی در خیابان کاشانی بلافاصله ماموران کلانتری ۲۴ الهیه جهت بررسی موضوع به محل اعزام شدند.
وی افزود: با حضور ماموران در محل یکی از شهروندان به ماموران مراجعه و عنوان کرد که شخصی با ریختن مواد آتش زا به درب منزل، اقدام به آتش زدن درب های ورودی ساختمان و پارکینگ کرده و سپس از محل متواری شده است.
سرهنگ براری ادامه داد: ماموران کلانتری با اتجام تحقیق فراوان و استفاده از شگردهای پلیسی موفق به شناسایی عامل تیراندازی شده و وی را دستگیر کردند.
رئیس پلیس شهرستان کرمانشاه، یادآور شد: متهم دستگیر شده در بازجویی ها ضمن اقرار به جرم خود، هدفش از این کار را اختلافات شخصی با صاحب منزل عنوان کرد.
وی در پایان از معرفی متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت صدور حکم لازم خبر داد.

دستگیری سرکرده باند توزیع مواد مخدر در صحنه

فرمانده انتظامی صحنه از دستگیری سرکرده باند تهیه و توزیع مواد مخدر در یکی از روستاهای بخش دینور و کشف حدود ۳ کیلو گرم تریاک، هروئین و شیشه خبر داد.
سرهنگ “بهروز فخری” اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران از فعالیت یک باند توزیع مواد مخدر در روستاهای دینور، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و استفاده از شگردهای پلیسی، موفق به شناسایی سرکرده باند شده و ضمن دستگیری وی، منزل او را هم مورد بازرسی قرار دادند.
سرهنگ فخری گفت: در این بازرسی حدود ۳ کیلو انوتع مواد مخدر شامل تریاک، هروئین و شیشه کشف شد.
فرمانده انتظامی صحنه در پایان با اشار به تلاش برای دستگیری همدستان وی، از معرفی متهم دستگیر شده به دستگاه قضائی خبر داد.

کشف ۵ فقره سرقت سیم برق در ثلاث باباجانی

فرمانده انتظامی شهرستان ثلاث باباجانی گفت: با تلاش ماموران پلیس، ۵ فقره سرقت کشف و ۳ سارق نیز دستگیر شدند.
سرهنگ “محمد محمدی” اظهار داشت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت سیم برق در شهرستان، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.
وی ادامه داد: ماموران انتظامی ثلاث باباجانی با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی ۳ سارق شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی، آن ها را در عملیات هایی جداگانه دستگیر کردند.
سرهنگ محمدی تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در بازجویی ها به ارتکاب ۵ فقره سرقت اعتراف کردند.
رئیس پلیس ثلاث باباجانی در پایان از معرفی سارقان دستگیر شده به دستگاه قضائی جهت سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد./پایگاه خبری پلیس