معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: ۹۵ نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت این نهاد دارای درجه نخبگی بوده و از خدمات ویژه این نهاد بهره‌مند هستند. به گزارش نسیم کرمانشاه ، کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون این نهاد از […]

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: ۹۵ نفر از دانش‌آموزان و دانشجویان تحت حمایت این نهاد دارای درجه نخبگی بوده و از خدمات ویژه این نهاد بهره‌مند هستند.

به گزارش نسیم کرمانشاه ، کیومرث رحمتی پور، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون این نهاد از ۱۵ هزار  دانشجو و دانش آموز نیازمند در استان حمایت می کند.

رحمتی پور بیان کرد: از این تعداد بیش از ۱۳ هزار و ۳۰۰  نفر دانش آموز و باقی دانشجویان شاغل به تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی هستند.

وی عنوان کرد: ۹۵ نفر از این دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت به عنوان نخبه شناخته شده اند.

رحمتی پور خاطرنشان کرد: درجه نخبگی این نخبگان مددجو در سه سطح محرز شده است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان کرمانشاه بیان کرد: دانش آموزان و دانشجویان نخبه در زمینه های قرآنی، علمی، ورزشی، فرهنگی و همچنین ثبت اختراعات به عنوان نخبه شناخته شده اند.

وی تاکید کرد: کمیته امداد با توجه به سطح بندی نخبگی به دانشجویان و دانش آموزان نخبه تحت حمایت کمک هزینه تحصیلی به صورت ویژه پرداخت می کند.