مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون ۱۰۴ پایگاه در استان به منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان برپا شده است، گفت: مردم با سخاوت استان می توانند با شماره گیری کد دستوری #۱*۸۸۷۷* کمک‌های خود را به مردم سیستان و بلوچستان اهدا کنند. به گزارش نسیم کرمانشاه، […]

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه هم اکنون ۱۰۴ پایگاه در استان به منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان برپا شده است، گفت: مردم با سخاوت استان می توانند با شماره گیری کد دستوری #۱*۸۸۷۷* کمک‌های خود را به مردم سیستان و بلوچستان اهدا کنند.

به گزارش نسیم کرمانشاه، محسن رخصی، مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این نهاد ۱۰۴ پایگاه ثابت و سیار به منظور جمع‌آوری کمک های مردمی برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان در استان برپا کرده است.

رخصی افزود: از این تعداد ۵۶ پایگاه از سوی مراکز نیکوکاری و باقی توسط این نهاد مستقر شده‌اند.

وی ادامه داد: همچنین مردم با سخاوت استان می‌توانند با شماره گیری کد دستوری #۱*۸۸۷۷* از طریق گوشی های همراه کمک های خود را به مردم سیستان و بلوچستان اهدا کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه تاکید کرد: شماره حساب ۰۱۰۹۳۹۰۹۳۹۰۰۹ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۳۹۶۲۷ نزد بانک ملی شعبه ارشاد اسلامی نیز آماده دریافت کمک های نقدی مردم خیر استان برای سیل زدگان است.

محسن رخصی تصریح کرد: کمک های نقدی و غیرنقدی مردم نیک اندیش استان در اسرع وقت به دست سیل زدگان سیستان و بلوچستان خواهد رسید.