​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: زوار اربعین با ۲۰۰ دستگاه اتوبوس در این استان جابه‌جا می شوند. فریبرز کرمی درباره آخرین مصوبات جلسه کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین حسینی و اقدامات دستگاه های عضو اظهار داشت: سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه برابر تصمیمات ستاد اربعین استان اقدام لازم را […]

​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: زوار اربعین با ۲۰۰ دستگاه اتوبوس در این استان جابه‌جا می شوند.

فریبرز کرمی درباره آخرین مصوبات جلسه کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین حسینی و اقدامات دستگاه های عضو اظهار داشت: سازمان اتوبوسرانی کرمانشاه برابر تصمیمات ستاد اربعین استان اقدام لازم را برای معرفی ناوگان اتوبوسی مستقر در مرز خسروی به منظور جابه‌جایی زوار اربعین به عمل خواهد آورد.

به گزارش خبرنگار صدای ملت؛ مهندس کرمی  با بیان اینکه ۲۰۰ دستگاه اتوبوس برای خدمات رسانی به زوار اربعین تدارک دیده شده است، افزود: استان کرمانشاه به عنوان پس کرانه تعریف شده و ۱۱ استان معین با امکانات خود در استان ما مستقر می شوند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: همچنین تشکل های صنفی بخش مسافر نسبت به تعیین نرخ جابجایی مسافر در ایام اجرای طرح به مرزهای چهارگانه و بالعکس اقدام خواهند کرد و از بیست و چهارم تا بیست و نهم مهر ماه از مرز خسروی به شهرستان های پس کرانه با لحاظ جبران نرخ رفت و برگشت اقدام می شود.

این مسئول خاطرنشان کرد: شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی هم اقدام لازم را جهت راه اندازی و استقرار جایگاه های سیار سوخت استان شامل نصب یک دستگاه جایگاه سیار گازوئیل در پایانه مسافربری شهید کاویانی، نصب دو دستگاه جایگاه سیار بنزین و گازوئیل در مسیر برگشت سرپل ذهاب به اسلام آباد غرب و  دو دستگاه جایگاه سیار بنزین و گازوئیل در پایانه مرزی خسروی به عمل می آورد.

کرمی همچنین از پیگیری های لازم در خصوص افزایش استقرار  دستگاه های عابر بانک در پایانه های مسافربری شهید کاویانی و راه کربلا از طریق مبادی ذیربط خبر داد.

وی عنوان کرد: ادارات و ارگان های عضو کمیته حمل و نقل و سوخت ستاد اربعین حسینی  نسبت به اعلام و معرفی لیست ناوگان و رانندگان تحت پوشش اقدام خواهند کرد.