رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: امسال افزایش ۵۰۰ هزار تنی تولیدات بخش کشاورزی استان را در برنامه داریم. به گزارش نسیم کرمانشاه، نوربخش حاتمی امروز(۲۷ اردیبهشت) در مراسم تجلیل از فعالین عرصه روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، با اشاره به درخشش بخش کشاورزی استان در سال گذشته با وجود تحریم‌ها و […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه گفت: امسال افزایش ۵۰۰ هزار تنی تولیدات بخش کشاورزی استان را در برنامه داریم.

به گزارش نسیم کرمانشاه، نوربخش حاتمی امروز(۲۷ اردیبهشت) در مراسم تجلیل از فعالین عرصه روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه، با اشاره به درخشش بخش کشاورزی استان در سال گذشته با وجود تحریم‌ها و مشکلات دیگر، گفت: سال گذشته یکی از پربارترین و موفق‌ترین سال‌ها برای بخش کشاورزی استان بود، به نحوی که شاهد افزایش ۴۰۰ هزار تنی تولیدات بخش کشاورزی استان در سال گذشته بودیم که رشد کم نظیری بود.

حاتمی با بیان اینکه برنامه سه ساله بخش کشاورزی استان در سال گذشته به خوبی عملیاتی شد، گفت: سال گذشته از برنامه توسعه سه ساله استان جلوتر بودیم و امیدواریم امسال و سال آینده هم بتوانیم طبق برنامه پیش رفته و به اهداف طراحی شده دست پیدا کنیم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید، گفت: امسال در کنار تلاش برای تحقق برنامه سه ساله بخش کشاورزی،۳۱ پروژه ویژه برای تحقق شعار جهش تولید در بخش کشاورزی استان طراحی کرده‌ایم که امیدواریم با اجرای این پروژه‌ها شاهد افزایش ۵۰۰ هزار تنی تولیدات بخش کشاورزی استان باشیم.

وی سپس با بیان اینکه سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه سال گذشته رتبه اول را بین سایر ادارات استان از حیث بهبود فضای کسب و کار کسب کرد، گفت: این امر نشان از تلاش این مجموعه برای تسهیل امور مراجعان خود دارد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به نقش مهم روابط عمومی در پیشبرد اهداف هر سازمان، گفت: انعکاس خوب فعالیت‌ها، پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های هر سازمان در کنار تنگناها، نقاط ضعف، کمبودها و کاستی های آن سازمان می تواند نقش مهمی در کارکرد بهتر آن مجموعه در آینده داشته باشد.

خبرنگار: فریده منصوری