مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان تمدید شد. به گزارش نسیم کرمانشاه، حسن عزیزی از تمدید مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان کرمانشاه تا ۲۰ مرداد ماه جاری خبر داد. وی تعداد شرکت کنندگان در این جشنواره را […]

 مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان تمدید شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، حسن عزیزی از تمدید مهلت ثبت نام در سیزدهمین جشنواره انتخاب کارآفرینان برتر استان کرمانشاه تا ۲۰ مرداد ماه جاری خبر داد.

وی تعداد شرکت کنندگان در این جشنواره را تاکنون ۱۲۸ نفر اعلام کرد و افزود: از نظر تعداد ثبت نام شدگان پس از استانهای تهران، خراسان رضوی و آذربایجان شرقی رتبه چهارم کشوری را داریم.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه شناسایی و انتخاب کارآفرینان برتر و معرفی آنها به عنوان الگو به جامعه را از مهمترین اهداف برگزاری این جشنواره دانست.

این مسئول عنوان کرد: ترویج و توسعه فرهنگ کارآفرینی، خلاقیت و نوآوری، ایجاد فضای تعاملی و همکاری بین فعالان عرصه های مختلف و هم افزایی و مشارکت کارآفرینان در توسعه جامعه از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره است.

عزیزی خاطرنشان کرد: علاقمندان به شرکت در جشنواره کارآفرینان برتر می‌توانند ظرف مدت مذکور یعنی ۲۰ مرداد ماه جاری با مراجعه به آدرس الکترونیکی www.karafarinanbartar.ir نسبت به ثبت نام در این جشنواره اقدام کنند.