وزیر نیرو در پویش هر هفته الف ب ایران از مدیر عامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه تقدیر بعمل آورد. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ مراسم قدردانی از دست اندرکاران پویش هر #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور مدیران عامل و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان کرمانشاه برگزار شد. در این مراسم از دکتر علیرضا کاکاوند […]

وزیر نیرو در پویش هر هفته الف ب ایران از مدیر عامل آب و فاضلاب استان کرمانشاه تقدیر بعمل آورد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ مراسم قدردانی از دست اندرکاران پویش هر #هرهفته_الف_ب_ایران با حضور مدیران عامل و مدیران روابط عمومی صنعت آب و برق استان کرمانشاه برگزار شد.

در این مراسم از دکتر علیرضا کاکاوند مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمانشاه بعنوان یکی از مدیران عامل فعال در اجرای پویش هر #هفته_الف_ب_ایران طی حکمی از سوی دکتر اردکانیان وزیر نیرو تقدیر شد.

این گزارش حاکی از آن است با توجه به تداوم و استمرار پویش مذکور با شکل گسترده در سال جهش تولید با عنوان #هرهفته_الف_ب_ایران؛ (ساخت و سازها و ساز و کارها) به بهره‌برداری رساندن ۲۵۰ طرح بزرگ و مهم آب و برق با اعتباری بالغ بر ۵۵ هزار میلیارد تومان در ۳۱ استان کشور در دستور کار قرار گرفته است.

بر این اساس ، وزیر نیرو در مراسمی از دست اندرکاران و فعالان پویش #هرهفته_الف_ب_ایران در شاخه شرکت‌های پیمانکار و مشاور، شرکت‌های مادرتخصصی، شرکت‌های استانی، همکاران رسانه‌ای و همکاران ستاد وزارت نیرو تجلیل کرد.