دکتر “رضا اردکانیان” وزیر نیرو از مهندس “علی اسدی” مدیرعامل این شرکت با اهدای لوح، تقدیر کرد. به گزارش نسیم کرمانشاه؛  گفتنی است در این لوح آمده است: الف ب حروف آغازین الفباست و الفبای هر کار، زیربنای آن است. آب و برق زیربنای تولید، توسعه و آبادانی میهن‌مان است و پویش فراگیر ملی «هرهفته_الف_ب_ایران» میدانی […]

دکتر “رضا اردکانیان” وزیر نیرو از مهندس “علی اسدی” مدیرعامل این شرکت با اهدای لوح، تقدیر کرد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛  گفتنی است در این لوح آمده است: الف ب حروف آغازین الفباست و الفبای هر کار، زیربنای آن است. آب و برق زیربنای تولید، توسعه و آبادانی میهن‌مان است و پویش فراگیر ملی «هرهفته_الف_ب_ایران» میدانی وسیع برای خدمت‌گزاری و کمک به ساختن ایرانی که شایسته و سزاوار ایرانیان است.

بواسطه نقش‌آفرینی مؤثر جنابعالی در تحقق اهداف پویش «هرهفته_الف_ب_ایران» در نیمه دوم سال ۱۳۹۸ و نظر به استمرار این حرکت شتابان و پربرکت در سال ۱۳۹۹، از مشارکت و نقش ارزشمندتان در این پویش قدردانی می‌نماید.

رجاء واثق دارد در هفته‌های باقیمانده از این پویش در سال «جهش تولید»، همچنان با شور و انگیزه بیش از پیش، تمامی مساعی خود را در جهت تأمین آب و برق، هموطنان عزیز و کسب رضایت هرچه بیشتر مردم شریف بکار خواهید گرفت.