فرماندهی قرارگاه منطقه ای غرب ارتش از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان کرمانشاه تقدیر و تشکر نمود. به گزارش نسیم کرمانشاه، امیر آریانفر در نشستی با حضور خبرنگاران ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاری از جمله مشاغل سخت و پرخاطره ای می باشد که خبرنگاران در شرایط سخت و دشوار مردم را […]

فرماندهی قرارگاه منطقه ای غرب ارتش از خبرنگاران و اصحاب رسانه استان کرمانشاه تقدیر و تشکر نمود.

به گزارش نسیم کرمانشاه، امیر آریانفر در نشستی با حضور خبرنگاران ضمن تبریک روز خبرنگار به خبرنگاران اظهار داشت: خبرنگاری از جمله مشاغل سخت و پرخاطره ای می باشد که خبرنگاران در شرایط سخت و دشوار مردم را از وقایع و اتفاقات آگاه می کنند.

وی بیان داشت: خبرنگاران و طلایه داران این عرصه با آگاهی بخشی وقایع و اتفاقات به مردم و جامعه نقش اصلی را در آگاهی و پیشرفت جامعه بر عهده دارند.

فرمانده قرارگاه منطقه ای غرب ارتش گفت: خبرنگاران عناصر و عوامل اصلی راس پیکان دفاع در مقابل هجمه های دشمن می باشند که در این برهه از زمان است که به ارزش والای حرفه خبرنگاری پی می بریم.

وی تاکید داشت: رسالتی که یک خبرنگار و روزنامه نگار برعهده دارد رسالتی خطیر در مقابل آگاهی بخشی و تاثیرگذاری رسالتی ارزشمند می باشد که خبرنگار همچنین می تواند در توسعه عدالت اجتماعی هم تاثیرگذار باشد و در راستای عدالت محوری جامعه نقش آفرینی کند.

امیر آریانفر در پایان از زحمات خبرنگاران در زمینه انعکاس اخبار قرارگاه منطقه ای غرب ارتش در طول یکسال جاری و همچنین سالیان قبل تقدیر و قدردانی نمود.