به منظور تشریح آخرین وضعیت گازرسانی و هماهنگی جهت رفع مشکلات موجود در راستای بهینه سازی خدمات گازرسانی به مردم شریف کرمانشاه، جلسه هم‌اندیشی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه و رنجبر فرماندار، بخشداران و شهرداری‌های درمحل سالن جلسات شرکت گاز استان تشکیل شد. به گزارش نسیم کرمانشاه، سیروس شهبازی مدیر عامل شرکت گاز […]

به منظور تشریح آخرین وضعیت گازرسانی و هماهنگی جهت رفع مشکلات موجود در راستای بهینه سازی خدمات گازرسانی به مردم شریف کرمانشاه، جلسه هم‌اندیشی با حضور مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه و رنجبر فرماندار، بخشداران و شهرداری‌های درمحل سالن جلسات شرکت گاز استان تشکیل شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، سیروس شهبازی مدیر عامل شرکت گاز استان کرمانشاه افزود: در راستای تسریع در انجام خدمات بهینه به مشترکین در سطح شهرستان کرمانشاه، نیاز به انجام هماهنگی بین شرکت گاز استان و شهرداری ها به منظور بهبود تعاملات فی مابین و ضرورت هماهنگی هرچه بیشتر جهت حفاری های موجود در موارد اضطراری، ارتباط دوطرفه را ایجاب می کند.

وی عنوان کرد: دراین جلسه درخصوص اختلاف نظرهای موجود با شهرداری ها بابت نرخ خسارات حفاری در معابر بررسی و تفاهم نامه نرخ گذاری مورد توافق طرفین قرار گرفت.

شهبازی اظهار کرد: با توجه به وجود تأسیسات تقلیل فشار در سطح شهر و در راستای ایمن سازی و ایجاد مانع جهت جلوگیری از خطرات احتمالی ناشی از سقوط وسایط نقلیه با ایستگاه‌های در مجاورت پل های روگذر در سطح شهر و همچنین مانع از مدفون شدن دریچه های شیرهای گاز در هنگام عملیات آسفالت ریزی، توافقات لازم جهت هماهنگی و همکاری هرچه بیشترشهرداری ها به منظور کاستن خسارات احتمالی به تأسیسات و شبکه های گازرسانی بعمل آمد.

این مقام مسئول با بیان اینکه لزوم امدادرسانی سریع در شرایط اضطراری نشت گاز و ایجاد حفاری‌های احتمالی از اولویت های گاز استان است، گفت: در این راستا نیز مقرر شد شهرداری‌ها نهایت همکاری را با اکیب های امداد رسان بعمل آورند.

در پایان، فرماندار کرمانشاه ضمن تشکر از اقدامات انجام گرفته در زمینه توسعه گازرسانی، گسترش خدمات گازرسانی را یکی از افتخارات دولت خدمتگذار عنوان و بر اهمیت رویه تعامل و همکاری بین مدیران دستگاه های دولتی برای رسیدن به اهداف مشترک تأکید کرد.