مدیرکل اوقات و امور خیریه استان کرمانشاه برنامه های جشن غدیرخم را تشریح نمود. به گزارش نسیم کرمانشاه، صبح امروز ۱۶ مرداد حجت الاسلام محمد صالحی در نشست خبری با تجلیل و تقدیر از خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار به تشریح برنامه های این اداره کل برای واقعه غدیر پرداخت. وی اظهار داشت؛ حرکت کاروان […]

مدیرکل اوقات و امور خیریه استان کرمانشاه برنامه های جشن غدیرخم را تشریح نمود.

به گزارش نسیم کرمانشاه، صبح امروز ۱۶ مرداد حجت الاسلام محمد صالحی در نشست خبری با تجلیل و تقدیر از خبرنگاران به مناسبت روز خبرنگار به تشریح برنامه های این اداره کل برای واقعه غدیر پرداخت.

وی اظهار داشت؛ حرکت کاروان جشن و سرور به سوی بقاع متبرکه می باشد به صورتی که مردم به سمت امامزاده حرکت کرده و در آنجا به جشن و زیارت می پردازند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه افزود: در بعد از ظهر روز عید غدیرخم همچنین همایش سراسری بانوان ولایی برگزار خواهد شد که این برنامه مخصوص بانوان و خواهران خواهد بود.

وی بیان داشت: در روز ۲۳ و ۲۴ مرداد ماه نیز یک دوره آموزشی با همکاری بنیاد بین المللی غدیر به منظور پاسخگویی به شبهات مردم برگزار می شود که پاسخگویی به مردم در واقعه غدیر را بر عهده دارند.

صالحی در ادامه گفت: در طول ایام باقیمانده تا روز عید غدیرخم حدود ۸۰ جلسه سخنرانی و پرسش و پاسخ توسط اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه برگزار خواهد شد.

وی تاکید داشت: مراسم روز غدیر در برخی از بقاع متبرکه انجام می شود که از جمله این بقاع می توان امامزاده ابراهیم کرمانشاه، امامزاده ابراهیم کنگاور، امامزاده احمد سنقر، امامزاده حسن اسلام آباد غرب و مسجد صاحب الزمان در شهر کرمانشاه را می توان نام برد.

مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان کرمانشاه در پایان نیز برخی از اسامی از قبیل؛ علی، امیر، امیرعلی و حیدر تجلیل و تکریم خواهند شد.