‍ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اقدامات انجام شده در حوزه راهداری برای آماده سازی محورهای پر تردد، استان کرمانشاه را تشریح کرد. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ فریبرز کرمی اظهار کرد: در محورهای حوزه استحفاظی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اقداماتی از جمله روکش […]


مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اقدامات انجام شده در حوزه راهداری برای آماده سازی محورهای پر تردد، استان کرمانشاه را تشریح کرد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ فریبرز کرمی اظهار کرد: در محورهای حوزه استحفاظی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه اقداماتی از جمله روکش آسفالت لایه نهایی به طول ۱۹ کیلومتر، یک کیلومتر روکش آسفالت لایه رگلاژی و ۱۸ کیلومتر لکه گیری آسفالت انجام شده است.

وی از انجام ۲۱۸ کیلومتر چاله پرکنی و لکه گیری، به صورت امانی در سطح محورهای استان خبر داد و گفت: ۶۰۰ کیلومتر خط کشی محورهای بزرگراهی و اصلی انجام شده و ۲۵۰ متر مربع تابلوی اطلاعات نصب شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه با بیان اینکه ۲۴ کیلومتر اجرای فوگسیل انجام شده بود، گفت: ۳۴ هزار و ۸۳۳ تن آسفالت مصرف شده بود.

کرمی از نصب ۴ هزار و ۶۰۰ عدد علائم ایمنی و مسیر نماهای کامپوزیت خبر داد و گفت: ۶۵ مورد ایمن سازی و آشکارسازی دماغه ها و دوربرگردان ها در طول محور انجام شده است.

این مسئول خاطر نشان کرد: تعمیر و نوکوبی گاردریل به طول ۶۰ کیلومتر همچنین دو کیلومتر نیز نصب نیوجرسی انجام شده است.

وی از تعمیر و نگهداری چراغ‌های چشمک‌زن به تعداد ۱۸۰۰ خانه چراغ و تعمیر و نگهداری مسیر روشنایی به طول ۱۴۶ کیلومتر خبر داد.