‍ فرماندار کرمانشاه گفت: تاکنون به ۴۲۰ روستای این شهرستان با ۲۶ هزار خانوار روستایی گازرسانی شده و گازرسانی به ۸۰ روستای دیگر در دست اقدام است. به گزارش نسیم کرمانشاه فضل اله رنجبر، با اشاره به برگزاری نشست بررسی پیشرفت پروژه های گازرسانی در شهر و روستاهای تابع شهرستان که با حضور شهرداران مناطق […]


فرماندار کرمانشاه گفت: تاکنون به ۴۲۰ روستای این شهرستان با ۲۶ هزار خانوار روستایی گازرسانی شده و گازرسانی به ۸۰ روستای دیگر در دست اقدام است.

به گزارش نسیم کرمانشاه فضل اله رنجبر، با اشاره به برگزاری نشست بررسی پیشرفت پروژه های گازرسانی در شهر و روستاهای تابع شهرستان که با حضور شهرداران مناطق و مدیرعامل و مدیران شرکت گاز برگزار شد، گفت: در این جلسه علاوه بر بررسی مسائل مربوط به تعامل شهرداری ها و نواحی مدیریت گاز، موضوع و موانع اجرای پروژه های گازرسانی به روستاها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه گازرسانی به پنج روستا نیز آماده پیمان سپاری است، افزود: مطالعات و طراحی گازرسانی به بیش از ۱۷۵ روستا هم در حال انجام است.

فرماندار کرمانشاه ادامه داد: در نشست اخیر موانع اجرایی هرکدام از پروژه های گازرسانی در بخش های کوزران، ماهیدشت، مرکزی، سرفیروزآباد و بیلوار مورد بررسی قرار گرفت و تصمیماتی برای رفع موانع و سرعت بخشیدن به این پروژه ها اتخاذ شد.

رنجبر اضافه کرد، در این نشست مقرر شد کمیته تخصصی به ریاست معاون عمرانی فرمانداری در زمینه رسیدگی به موضوع پرداخت خسارت به محل های آسفالت شده در زمان اجرای پروژه های گازرسانی تشکیل شود و توافقات لازم برمبنای دستور حفاری ها بین شهرداری های مناطق و شرکت گاز و همچنین بخشداری ها و دهیاری ها و شرکت گاز صورت گیرد.