مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه تابستان امسال بدون خاموشی بوده است، گفت: افزایش باری در شبکه توزیع برق نداشتیم. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مهر، امید علی مرآتی در خصوص میزان مصرف برق در استان کرمانشاه طی تابستان امسال و تغییرات آن نسبت به مدت مشابه سال گذشته […]

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه با بیان اینکه تابستان امسال بدون خاموشی بوده است، گفت: افزایش باری در شبکه توزیع برق نداشتیم.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از مهر، امید علی مرآتی در خصوص میزان مصرف برق در استان کرمانشاه طی تابستان امسال و تغییرات آن نسبت به مدت مشابه سال گذشته اظهار داشت: با کمک هم استانی های کرمانشاهی امسال آنچنان افزایش باری در شبکه توزیع برق نداشتیم.

وی افزود: این موضوع در حالی است که نسبت به سال  قبل مصرف انرژی بالا رفته و همانطور که گفته شد، خوشبختانه افزایش بار چندان و چشمگیری در شبکه نداشتیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه، مدیریت مصرف توسط مشترکان را عامل اصلی در این موضوع دانست و بیان داشت: مدیریت مصرف در بخش های خانگی، کشاورزی، صنعتی و…و تلاش و کوشش همکاران ما در شرکت توزیع برق این موفقیت را رقم زده است.

این مسئول  با بیان اینکه ما هر ساله حدود ۱۰ درصد افزایش بار مصرفی را در شبکه توزیع نیروی برق شاهد هستیم، گفت: این افزایش امسال کمتر از ۲ درصد بود.

مرآتی  از تمام مشترکین برق استان کرمانشاه در بخش های مختلف صنعتی، کشاورزی، خدماتی، خانگی و… برای این همکاری در مدیریت مصرف تقدیر و تشکر کرد و خواستار ادامه این همکاری از سوی آنها شد.

وی میانگین مصرف برق استان کرمانشاه طی مدت مذکور را حدود ۶۹۰ مگاوات عنوان کرد و افزود: پیک مصرف استان ۷۳۹ مگاوات است و گفت:این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته که ۷۲۹ مگاوات بوده است، کمتر از ۲ درصد افزایش را نشان می دهد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان کرمانشاه تاکید و خاطرنشان کرد: امسال هیچ خاموشی با برنامه ای را طی تابستان در استان نداشتیم.