‍مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: ۳۵۱ میلیارد و ۱۰۵ میلیون ریال اعتبار برای طرح‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه در هفته دولت هزینه شده است. به گزارش صدای ملت، مهندس کرمی با اشاره به اینکه همزمان با هفته دولت در بیشتر شهرستان‌های استان طرح‌هایی در حوزه راهداری […]

‍مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: ۳۵۱ میلیارد و ۱۰۵ میلیون ریال اعتبار برای طرح‌های راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه در هفته دولت هزینه شده است.

به گزارش صدای ملت، مهندس کرمی با اشاره به اینکه همزمان با هفته دولت در بیشتر شهرستان‌های استان طرح‌هایی در حوزه راهداری و حمل و نقل افتتاح شد اظهار داشت: شرکت حمل و نقل کالای برون‌شهری جانبازان نیلگون طی این هفته در کرمانشاه افتتاح شد که این پروژه با سرمایه گذاری و هزینه ساخت ۷۰ میلیارد ریالی در مساحت ۵هزار مترمربع با اشتغال زایی مستقیم ۳۰ نفر و غیرمستقیم ۲۰۰ نفر ساخته شده است.

وی عنوان کرد: روکش آسفالت محور سرپل‌ذهاب – تنگه بردعلی(رمپ حسن سلیمان) به طول ۸۳۰۰ متر و روکش آسفالت محور سرپل‌ذهاب – ازگله(چشمه کبود – امام عباس) به طول ۸۵۰۰ متر از جمله طرح‌های افتتاحی در سرپل‌ذهاب است.

کرمی گفت: لکه‌گیری و روکش آسفالت محور اسلام‌آ‌باد غرب به سرمست(محدوده داربادام) به طول ۴۳۰۰ متر، احداث پاسگاه پلیس راه گیلانغرب ‌– کرمانشاه و سایر عملیات‌های پروژه مذکور نیز در گیلانغرب اجرا شده است.

وی با اشاره به طرح‌های اجرا شده در هفته دولت در شهرستان قصرشیرین افزود: روکش آسفالت خروجی پایانه مرزی پرویزخان به طول ۱۸۰۰ متر و عرض ۲۲ متر و روکش آسفالت محور قصرشیرین – سرپل‌ذهاب به طول ۴۳۰۰ متر در این شهرستان انجام شده است.  

کرمی از لکه‌گیری و درزگیری و روکش آسفالت راه‌های حوزه شهرستان کنگاور به طول پنج کیلومتر خبرداد و گفت: روکش آسفالت محور کرندغرب – خسروآباد به طول ۹ کیلومتر در دالاهو، احداث پلیس راه حمیل و سایر عملیات‌های پروژه مذکور و احداث و تکمیل راه‌های دسترسی به مجتمع‌های خدماتی – رفاهی بین راهی در محورهای حوزه اسلام‌آباد غرب از طرح‌های دالاهو و اسلام‌آباد غرب بودند. 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه بیان کرد: لکه‌گیری، درزگیری، آسفالت گرم، آسفالت حفاظتی، فوکسیل، بتن غلطکی و بازیافت تمامی شهرستان‌های شرق استان کرمانشاه( محور بیستون – صحنه به طول ۶۵۰۰ متر) در هرسین و صحنه نیز از دیگر طرح‌های هفته دولت در این شهرستان‌ها است.