‍ ​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت :تاکنون بیش از ۸۳ هزار حلقه لاستیک طی ۵۸ مرحله میان ناوگان حمل و نقل عمومی این استان توزیع شده است. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، فریبرز کرمی اظهار […]


​مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت :تاکنون بیش از ۸۳ هزار حلقه لاستیک طی ۵۸ مرحله میان ناوگان حمل و نقل عمومی این استان توزیع شده است.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه، فریبرز کرمی اظهار داشت :تاکنون ۸۳ هزار و ۷۷۴ حلقه لاستیک طی ۵۸ مرحله میان ناوگان حمل و نقل عمومی استان کرمانشاه توزیع شده است.

وی افزود: لاستیک ۱۸۵/۶۵/۱۵/۱۴، ۱۸ هزار و ۷۶۲ حلقه ، سایز ۷۰۰-۱۶ دو هزار و ۴۷۰، سایز ۷۵۰-۱۶، ۱۹۸۶ حلقه و در سایر ۸۲۵-۱۶، ۱۴۲۲ حلقه لاستیک توزیع شده است.

مهندس کرمی از توزیع ۴۴۰ حلقه لاستیک در سایز ۱۰۰۰-۲۰، ۲۲۴ حلقه در سایز ۱۱۰۰-۲۰، ۶۹۴ حلقه در سایز ۱۲۰۰-۲۰ و ۲۴، ۱۱۰۹ حلقه در سایز ۱۲۰۰-۲۴ خبر داد.

وی با بیان اینکه :در سایز ۳۱۵/۸۰/۲۲/۵ نیز ۲۳ هزار و ۱۵۲ حلقه و در اندازه ۳۱۵/۶۵/۲۲/۵ هم ۱۰ هزار و ۵۱۵ حلقه لاستیک توزیع شده است.

مدیر کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان کرمانشاه کرمی با بیان اینکه در مرحله شهرستانی ۳۲۳۴ حلقه لاستیک توزیع شده عنوان کرد: در این مرحله سایز ۳۱۵/۸۰/۲۲/۵ با ۶۷۲ حلقه لاستیک و سایز ۱۰۰۰-۲۰ با ۲۶ حلقه بیشترین و کمترین تعداد لاستیک توزیعی را به خود اختصاص داده است.