مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: بیش از سه هزار و ۵۰۰ شرکت تعاونی در استان کرمانشاه مشغول فعالیت می باشند. به گزارش نسیم کرمانشاه، حسن عزیزی در گفتگوی شورای گفتگو استان با حضور وزیر کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت؛ با کمک تشکل ها و کانون های کشوری و بازنشستگی […]

مدیر کل تعاون ،کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه گفت: بیش از سه هزار و ۵۰۰ شرکت تعاونی در استان کرمانشاه مشغول فعالیت می باشند.

به گزارش نسیم کرمانشاه، حسن عزیزی در گفتگوی شورای گفتگو استان با حضور وزیر کار و رفاه اجتماعی اظهار داشت؛ با کمک تشکل ها و کانون های کشوری و بازنشستگی از فرزندان بازنشستگان برای حوزه های مختلف ثبت نام بعمل آوردیم تا بتوانیم اشتغال لازم را برای آنها ایجاد نماییم.

وی بیان داشت: از سال گذشته با کمک مهندس بازوند در هر فصل نسبت به فصل قبل کاهش بیکاری را دارا بوده ایم و در حال حاضر در رده اول بیکاری کشور نیستیم و پنج پله در این زمینه صعود داشته ایم.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه در ادامه افزود: در استان در حال حاضر با بحران صدمات و آسیب های کارگری مواجه نیستیم و با وجود پنج برابری ظرفیت ساخت و ساز در استان تعداد فوتی های ناشی از حوادث کار کاهش داشته است.

وی گفت؛ در بخش تعاون برای حوزه اشتغال بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ شرکت تعاونی داریم و اعضای تعاونی های ما بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار نفر می باشند که زمینه اشتغال ۵۰ هزار نفر را فراهم نموده اند.

حسن عزیزی در پایان بیان داشت: در سال ۹۷ در بخش فعالیت های فرهنگی و بخصوص در بخش نماز رتبه اول را در استان بدست آورده ایم و تمامی مجموعه های فرهنگی و ورزشی زیر مجموعه اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعال می باشند.