مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه گفت: تاکنون پنج هزار شرکت تعاونی در استان ثبت شده که از این تعداد هم اکنون سه هزار و ۵۰ شرکت فعال است. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از ایرنا، حسن عزیزی اظهار داشت: شرکت های تعاونی در استان ۵۰ هزار فرصت شغلی بوجود آورده اند و در […]

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه گفت: تاکنون پنج هزار شرکت تعاونی در استان ثبت شده که از این تعداد هم اکنون سه هزار و ۵۰ شرکت فعال است.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از ایرنا، حسن عزیزی اظهار داشت: شرکت های تعاونی در استان ۵۰ هزار فرصت شغلی بوجود آورده اند و در سال گذشته ۱۲۱ میلیون دلار کالا به خارج از کشور صادر کردند.

وی در ادامه بیشترین تعداد تعاونی های استان را در بخش کشاورزی، خدمات، صنعت و معدن دانست و بیان داشت: در هفته تعاون ۶ پروژه تعاونی استان به بهره برداری می رسد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی کرمانشاه با اشاره به هفته تعاون از نهم تا ۱۵ شهریور ماه گفت: هزار و ۸۰۰ شرکت تعاونی در چهاردهمین دوره تعاونی های برتر استان ثبت نام کردند که از این تعداد ۲۳ تعاونی در ۲۳ گرایش به عنوان تعاونی برتر معرفی می شوند.

وی همچنین از دیدار تعاون گران استان با استاندار، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، غبار روبی مزار شهدا، حضور در خطبه های نماز جمعه شهرستان ها و ارائه گزارش به مردم و افتتاح پروزه های تعاونی را از برنامه های هفته تعاون در استان اعلام کرد.

عزیزی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: با مدل اقتصاد تعاونی می توانیم در شرایط سخت کنونی بسیاری از مشکلات بازار، اشتغال و تولید کشور را با جمع آوری سرمایه های خرد و پراکنده جامعه حل کنیم که توسعه همه جانبه و هم عدالت اجتماعی را در پی دارد.