مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: در هفته دولت از پروژه گازرسانی به ۸۱ روستا در استان رونمایی می شود که این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۶۴ میلیارد ریال افتتاح می شود. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ سیروس شهبازی با تبریک هفته دولت اظهار داشت: در این هفته چند پروژه گازرسانی به بهره برداری و […]

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: در هفته دولت از پروژه گازرسانی به ۸۱ روستا در استان رونمایی می شود که این پروژه با اعتباری بالغ بر ۳۶۴ میلیارد ریال افتتاح می شود.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ سیروس شهبازی با تبریک هفته دولت اظهار داشت: در این هفته چند پروژه گازرسانی به بهره برداری و همچنین عملیات اجرایی پروژه های دیگر آغاز خواهد شد.

وی گفت: در این هفته از پروژه گازرسانی به شهر مرزی نوشته که چندی قبل عملیات اجرایی آن به پایان رسید با اعتباری بالغ بر ۱۸۰ میلیارد ریال رونمایی می شود.

شهبازی در ادامه از آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به ۹ روستا دیگر خبر داد و افزود: عملیات این پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۲۰ میلیارد ریال آغاز خواهد شد و سعی بر آن است تا با تلاش همکاران عزیز این پروژه در سریع ترین زمان ممکن به بهره برداری برسد.

وی در مورد گازرسانی به واحدهای صنعتی نیز گفت: طی این هفته از گازرسانی به ۲۲ واحد صنعتی بهره برداری می شود که هزینه اجرایی عملیات گازرسانی به این واحدها بیش از ۶ میلیارد ریال بوده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در پایان اظهار داشت: عملیات اجرایی گازرسانی به ۳۹ واحد صنعتی دیگر با اعتباری بالغ بر ۲۹ میلیارد ریال آغاز شده که امیدواریم تا پایان سال بتوانیم این پروژه ها را به سرانجام برسانیم.