فرماندار جوانرود گفت : ۸۶ پروژه با اعتبار بیش از  ۱۵۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در ایام هفته دولت دراین شهرستان کلنگ زنی و به بهره برداری می رسد. به گزارش نسیم کرمانشاه، رستگار یوسفی با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن و فرارسیدن هفته دولت افزود: این طرحها شامل ساخت ۷۸ واحد مسکونی […]

فرماندار جوانرود گفت : ۸۶ پروژه با اعتبار بیش از  ۱۵۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال در ایام هفته دولت دراین شهرستان کلنگ زنی و به بهره برداری می رسد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، رستگار یوسفی با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به میهن و فرارسیدن هفته دولت افزود: این طرحها شامل ساخت ۷۸ واحد مسکونی بهزیستی ، اقامتگاه بوم گردی ، تعمیرات سالن های ورزشی و زمین چمن ،اجرای طرح هادی ۱۰ روستا ، آبرسانی و اصلاح و بهینه سازی مجتمع های آب شرب ۱۱ روستا ، احداث فضاهای آموزشی ، احداث کارگاههای تولیدی و عمران شهری و روستایی است.

وی اظهار کرد : از اعتبارات یاد شده بیش از ۱۴۶ میلیارد ریال آن مربوط به پروژه های عمرانی و ۱۱ میلیارد ریال هم مربوط به تسهیلات بانکی و سرمایه گذاری بخش حصوصی است.

فرماندار جوانرود با گرامیداشت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی خاطرنشان کرد : آزادگان سرافراز ایران اسلامی اسوه های صبر، استقامت و پایداری برای همه ما  هستند.

یوسفی با تاکید بر ضرورت توجه به موضوع اقتصاد مقاومتی از سوی دستگاه های اجرایی شهرستان افزود:  همه ما در هر مسئولیتی که هستیم بایستی در تحقق اقتصاد مقاومتی نقش آفرین باشیم.

وی با بیان اینکه تکریم ارباب رجوع باید سرلوحه کار مسئولان قرارگیرد یادآورشد: فلسفه وجودی مسئولان اجرایی ، خدمت به مردم است و خدمتگزاری به آحاد شهروندان توفیق بزرگی است که نصیب هر کسی نمی شود.