رییس اتاق اصناف کرمانشاه از قطعی شدن زمان برگزاری نخستین نمایشگاه «رونق تولید» کشور در کرمانشاه خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه، رضا سلیم ساسانی اظهار داشت: در روزهای ۱۰ تا ۱۳ تیرماه نخستین نمایشگاه «رونق تولید» در محل نمایشگاه های دائمی کرمانشاه برگزار می شود. وی ادامه داد: در این نمایشگاه اغلب تولیدکنندگان، صاحبان […]

رییس اتاق اصناف کرمانشاه از قطعی شدن زمان برگزاری نخستین نمایشگاه «رونق تولید» کشور در کرمانشاه خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، رضا سلیم ساسانی اظهار داشت: در روزهای ۱۰ تا ۱۳ تیرماه نخستین نمایشگاه «رونق تولید» در محل نمایشگاه های دائمی کرمانشاه برگزار می شود.

وی ادامه داد: در این نمایشگاه اغلب تولیدکنندگان، صاحبان صنایع، کارآفرینان و نخبگان حوزه کار، تولید و اشتغال حضور خواهند داشت که این مهم فرصت مغتنمی برای مسئولین ارشد استان به ویژه استاندار پرتلاش کرمانشاه فراهم می کند که بتوانند ضمن بازدید از توانمندیهای آنان از نزدیک با مسائل و مشکلاتشان نیز آشنا شوند.

وی ادامه داد: برای برگزاری این نمایشگاه، همه ظرفیت نمایشگاهی خود را در اختیار تولیدکنندگان استان قرار داده‌ایم که بتوانند در فضایی به مساحت ۲۷۰۰ مترمربع توانمندیها و قابلیت های خود را به نمایش و معرض دید عموم بگذارند.

سلیم ساسانی یادآور شد: همچنین در این نمایشگاه فضایی را در اختیار رسانه های استان قرار داده ایم که بتوانند با تولیدکنندگان و مسئولین استان به گفتگو بپردازند.

رییس اتاق اصناف کرمانشاه گفت: مراسم اختتامیه این نمایشگاه نیز با حضور مقامات و مسئولین ارشد کشوری در روز ۱۳ تیرماه برگزار خواهد شد.