به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب، با حضور دکتر هندی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، آقای عباس سلیمانی معاون مدیر در منابع انسانی و اکبر رحیمی رئیس امور حقوقی و قراردادهای مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت چالش‌های تولید و عملیات شرکت مورد بحث و بررسی […]

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب، با حضور دکتر هندی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران، آقای عباس سلیمانی معاون مدیر در منابع انسانی و اکبر رحیمی رئیس امور حقوقی و قراردادهای مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت چالش‌های تولید و عملیات شرکت مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در این دیدار که در ستاد کرمانشاه و با حضور مدیران و روسای شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب برگزار شد، مهندس ناصری پور ضمن خوش‌آمد گویی به میهمانان به ارائه گزارشی از عملکرد شرکت در حوزه‌های مختلف فنی و عملیاتی پرداخت.

ایشان با تقدیر از حمایت‌های مدیران شرکت نفت مناطق مرکزی و شرکت ملی نفت ایران خصوصا دکتر هندی برای حمایت‌ها و رهنمود‌های آنان در پروژه های انجام گرفته شرکت از سنوات قبل تاکنون در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب ابراز امیدواری کرد این روند همچنان تداوم یابد.

وی اظهار داشت: شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب توانسته با بهره گیری از توان و پتانسیل های داخلی و بهره گیری از مهندسان و متخصصان جوان خود اقدامات ارزنده ای در همه حوزه ها، خصوصا در حوزه های فنی، عملیاتی، منابع انسانی، اقتصاد مقاومتی و حتی کمک به زلزله زدگان و سیل زدگان غرب کشور را به انجام برساند.

مهندس ناصری پور با اشاره به اهمیت و جایگاه شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب گفت: این شرکت به عنوان قطب تولید نفت در شرکت نفت مناطق مرکزی ایران و تولید گاز زمستانی غرب کشور از اهمیت بسزایی برخوردار است و رفع چالش های آن در همه حوزه ها باید در اولویت قرار گیرد.

ایشان در ادامه به تشریح و ارائه گزارشی در خصوص اقدامات شرکت در خصوص سیل امسال پرداخت و گفت: با اعلام وضعیت اضطراری در این مناطق چندین جلسه با کمیته بحران شرکت در سطوح مختلف شرکت نفت و گاز غرب و شرکت نفت مناطق مرکزی ایران برگزار شد با توجه به اینکه حجم آسیب ها و تخریب سیل بسیار بالا بود، گفت: خوشبختانه با برنامه ریزی های صورت گرفته و برگزاری جلسات کمیته اضطراری آسیب های وارد شده به شرکت در این مناطق به حداقل ممکن رسید و این بحران بدون آسیب جانی و آلودگی زیست محیطی پشت سر گذاشته شد.

وی افزود: این شرکت به عنوان وظیفه انسانی و دینی خود همچون اقدامات صورت گرفته در زلزله کرمانشاه در همان ساعات اولیه اقدام به امدادرسانی در این مناطق نمود و با توزیع کمک های خوراکی و بهداشتی توسط همکاران بسیجی به یاری سیل زدگان شتافت. در ضمن با اعزام ادوات و تجهیزات راهسازی از تمام مناطق عملیاتی اقدام به ترمیم نقاط بحرانی و بازگشایی مسیرها و امدادرسانی به هموطنان سیل زده نمود.

لازم به ذکر است مهندس ناصری پور در پایان با اشاره به حوادث و بحران های چند سال اخیر در غرب کشور و تجربیات مدیران، روسا و همکاران در زمینه مدیریت این بحران ها بر تهیه کتابچه ای در این خصوص برای استفاده از آن در سطح وزارت نفت برای مقابله با بحران های مشابه با محوریت HSE وزارت نفت و سایر شرکت ها تاکید نمود.

در ادامه این جلسه دکتر هندی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت و هیات همراه نیز با تقدیر از اقدامات انجام گرفته در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در همه زمینه های فنی، عملیاتی و زیر ساختی در شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب خصوصا در مدیریت بحران های دو سال اخیر در غرب کشور (سیل و زلزله) و به حداقل رساندن آسیب های جانی و مالی گفت: تلاش شرکت نفت و گاز غرب در همه این زمینه ها ستودنیست و این نشان از دانش، تجربه و تخصص مدیران، روسا و کارکنان آن در همه زمینه هاست که انشالله با تداوم این وضعیت روند رو به رشد شرکت همچنان تداوم یابد.

وی در پایان با اشاره به چالش های شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در زمینه های مختلف نظیر شرایط بسیار بد و سخت اقلیمی، پراکندگی حوزه فعالیت آن، قرار گیری میادین آن در نواحی مرزی و جنگی کشور و وجود H2S بسیار بالا که نیازمند توجه بیشتر به این شرکت را می طلبد، افزود: انشالله با تداوم نگرش مثبت مدیران در شرکت نفت مناطق مرکزی و شرکت ملی نفت ایران شاهد توسعه و پیشرفت بیشتر شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب باشیم.