استاندار کرمانشاه گفت: بانک های استان حق ارائه خدمات به مشتریان فاقد ماسک را ندارند و بانک های متخلف در این زمینه تعطیل می شوند. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند اظهار داشت: درمصوبات جلسه ستاد استانی و با توجه به وضعیت قرمز استان توقع داریم تا رفتار مردم و مسئولین تغییر کند و مردم […]

استاندار کرمانشاه گفت: بانک های استان حق ارائه خدمات به مشتریان فاقد ماسک را ندارند و بانک های متخلف در این زمینه تعطیل می شوند.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند اظهار داشت: درمصوبات جلسه ستاد استانی و با توجه به وضعیت قرمز استان توقع داریم تا رفتار مردم و مسئولین تغییر کند و مردم باید حتما پروتکل های بهداشتی را رعایت کنند که اگر اصول بهداشتی رعایت نشود هزینه سنگینی بر استان متحمل خواهد شد.

وی بیان داشت: رفتار مدیران نیز باید در این شرایط تغییر کنند و نظارت مسئولین بر پروتکل های بهداشتی بیشتر شود برای مثال از این به بعد تاکسی ها حق سوار کردن بیش از سه مسافر را ندارند.

استاندار کرمانشاه اعلام کرد؛ از دادستان محترم استان تقاضا داشتیم قاضی ویژه ای را برای رعایت پروتکل های بهداشتی معرفی نماید تا با متخلفان در این زمینه برخورد شود که ایشان با این تقاضا موافقت نمود

وی افزود: از این پس بانک ها بدون ماسک مطلقا خدماتی را ارائه نخواهند داد و در صورت عدم رعایت این مسئله حتما بانک متخلف تعطیل خواهد شد.

بازوند در رابطه با مصوبات ملی نیز گفت: قبلا مصوب گردید تا ۶۸۰ میلیارد تومان به بنگاه های اقتصادی و صنوفی که بیمه باشند اختصاص داده شود امروز قرار بر این شد تا صنوفی هم که بیمه ندارند نیز مشمول پرداخت حمایت دولت باشند.

وی در پایان تاکید داشت: در حال حاضر روزانه یک هزار تست کرونا از بیماران گرفته می شود که در بین استان های کشور کمتر استانی پیدا می شود که این تعداد تست کرونا گرفته شود.