استاندار کرمانشاه گفت: بازگشایی مرز خسروی یکی از یادگارهای سردار شهید قاسم سلیمانی بود به گزارش نسیم کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست ستاد دهه فجر با گرامیداشت یاد و خاطره شهادت سردار قاسم سلیمانی اظهار داشت: در سال جاری با بازگشایی مرز خسروی در عراق، ارتش و پلیس این کشور زیر بار امنیت نرفته و […]

استاندار کرمانشاه گفت: بازگشایی مرز خسروی یکی از یادگارهای سردار شهید قاسم سلیمانی بود

به گزارش نسیم کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست ستاد دهه فجر با گرامیداشت یاد و خاطره شهادت سردار قاسم سلیمانی اظهار داشت: در سال جاری با بازگشایی مرز خسروی در عراق، ارتش و پلیس این کشور زیر بار امنیت نرفته و با دستور و درخواست حاج قاسم سلیمانی دوستان حشدالشعبی امنیت منطقه را برای زائران مرز خسروی برقرار نمودند.

وی بیان داشت: بازگشایی مرز خسروی یکی از یادگارهای این سردار شهید بود و وظیفه همه ماست تا تجزیه و تحلیل درستی بر روی زندگی و شهادت ایشان داشته باشیم.

استاندار کرمانشاه تاکید داشت: یکی از پیام های شهادت سردار سلیمانی اتصال نسل انقلاب با نسل جدید بود که وظیفه اصلی ماست که در همه مراسمات به این نکته اشاره کنیم.

وی در ادامه بیان داشت: دهه فجر فرصت خوبی است تا خدمات نظام جمهوری اسلامی را بازگو کنیم و واقعا در بازگو شدن خدمات به نوعی انقلاب مظلوم واقع شده است.

بازوند گفت: امروزه در جمهوری اسلامی خدمات رسانی خوبی به مردم ارائه شده و کارهای بزرگی انجام شده اما این خدمات به خوبی بازتاب داده نشده است.

وی افزود: در این ایام فرصت خوبی است تا با نشاط و شادی بتوانیم اقتدار نظام جمهوری اسلامی را به رخ جهانیان بکشیم و بخصوص در انتخابات اخیر نیز شاهد حضور مردم در پای صندوق های رای باشیم که این حضور می تواند توطئه های دشمن را خنثی نماید.

استاندار اظهار داشت: نکته دیگر در مورد گام دوم انقلاب می باشد که قرار بر این است کشور در چهل سال دوم بر اساس گام دوم اداره شود و وظیفه مسئولان است تا گام دوم را عملیاتی نمایند.

وی افزود: لازم است تا بیانیه کم و گام دوم را به فرهنگ عمومی تبدیل نماییم و این ایام فرصت مناسبی به دست می دهد تا گام دوم را در جامعه نهادینه کنیم

بازوند بیان داشت: ارتباط مدیران با مردم نباید قطع شود و در این ایام فرصت مناسبی برای برقراری ارتباط مردم با مدیران به شمار می رود و مدیران با حضور خود در مساجد به درد و دل و مشکلات مردم گوش دهند.

وی گفت: باید جشن های انقلاب را مردمی کنیم به طوری که مردم این جشن ها را برگزار کنند و این مردم هستند که صاحب انقلاب بوده و همیشه پای کار می باشند.

استاندار کرمانشاه در پایان تاکید داشت؛ مدیران باید دستاوردهای انقلاب را رسانه ای کنند و باید به مناسبت چهل و یکمین سالگرد انقلاب باید ۴۱ دستاورد انقلاب را بزرگنمایی کنیم.