مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از بازگشایی محورهای ارتباطی مسدود در این استان خبر داد. فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش شدید برف در برخی نقاط استان اظهار داشت: ۳۸ دستگاه ماشین آلات برف روبی و ۵۳ نفر نیروی راهداری در سطح استان کرمانشاه به […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه از بازگشایی محورهای ارتباطی مسدود در این استان خبر داد.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارش شدید برف در برخی نقاط استان اظهار داشت: ۳۸ دستگاه ماشین آلات برف روبی و ۵۳ نفر نیروی راهداری در سطح استان کرمانشاه به کارگیری شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه بیان کرد: به ۳۵ دستگاه خودرو گرفتار در برف امداد رسانی شده است.

کرمی با بیان اینکه میزان شن و نمک مصرفی ۵۱۰ تن بوده است، گفت: ۶۹۰ کیلومتر باند برف روبی در سطح محورهای مواصلاتی اصلی استان انجام شده است.

وی مجموع ساعات کولاک را ۲۲ ساعت، برف ۳۳ ساعت و باران پنج ساعت اعلام کرد و تصریح کرد: ۳۸۰ کیلومتر باند برف روبی انجام شده و میزان شن و نمک مصرفی ۹۰ تن بوده است.

این مسئول درباره راه‌های روستایی عنوان کرد: همچنین ۲۴ دستگاه ماشین آلات برف روبی و ۳۹ نیروی راهداری در راه‌های روستایی بکارگیری شده‌اند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه همه محورهای مواصلاتی اصلی استان کرمانشاه باز هستند، گفت: ۳۵ راه روستایی مسدود بوده که تعداد معدودی باقیمانده و در حال بازگشایی است.