شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی در محل یادمان این عملیات نمود. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، پایگاه بسیج رهروان ولایت با همکاری روابط عمومی این شرکت بنا به رویه‌ی هر […]

شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب در سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی در محل یادمان این عملیات نمود.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت بهره برداری نفت و گاز غرب، پایگاه بسیج رهروان ولایت با همکاری روابط عمومی این شرکت بنا به رویه‌ی هر سال در سالروز عملیات غرور آفرین مرصاد اقدام به برپایی ایستگاه صلواتی و پذیرایی از شرکت کنندگان در این مراسم نمود.

این مراسم با حضور سرلشکر پاسدار سید یحیی صفوی، دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا، آیت‌الله علما نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار، فرماندهان نظامی و انتظامی، جمعی از مسئولان استانی، خانواده‌های معظم شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار شد.

عملیات مرصاد در پنجم مرداد ماه ۶۷ در منطقه عملیاتی چهار زبر (مرصاد) با شکست مفتضحانه منافقین کوردل به دست غیور مردان ارتش، سپاه، بسیج و نیروهای مردمی انجام گرفت.