استاندار کرمانشاه گفت: ایثار و فداکاری پرستاران در زمان کرونا در طول تاریخ ثبت خواهد شد. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در مراسمی که به مناسبت روز پرستار در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، با تبریک ولادت حضرت زینب و روز پرستار اظهار داشت: مردم ایران قدرشناس انسان های فداکار همچون پرستاران […]

استاندار کرمانشاه گفت: ایثار و فداکاری پرستاران در زمان کرونا در طول تاریخ ثبت خواهد شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در مراسمی که به مناسبت روز پرستار در سالن شهدای دولت استانداری کرمانشاه برگزار شد، با تبریک ولادت حضرت زینب و روز پرستار اظهار داشت: مردم ایران قدرشناس انسان های فداکار همچون پرستاران می باشند و در طول تاریخ هم این فداکاری های به نسل های آینده منتقل می شود.

وی گفت: تلاش پرستاران به مانند مبارزه در جهبه جنگ بوده و به میدان مین در جبهه شبیه است که پرستاران با جانفشانی خود وارد میدان مین می شوند و جان خود را در معرض خطر قرار می دهند.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: در سال چند وقت اخیر حاج قاسم سلیمانی نماد شهامت در کشور ما بود و بعد از آن پرستاران نماد فداکاری و ایثار می باشند و به عنوان الگوی مردم به شمار می روند.

وی افزود: اثرگذاری حضور و فداکاری پرستاران برای مردم بسیار زیاد می باشد به گونه ای که تاثیر توصیه ها و اقدامات پرستاران عزیز بسیار بیشتر از حرف ها و صحبت های مسئولان برای رعایت پروتکل های بهداشتی کرونا در حال حاضر می باشد.

بازوند تاکید داشت: فداکاری پرستاران بخصوص در زمان کرونا در تاریخ ثبت خواهد شد و تاریخ و آیندگان اثرگذاری جامعه پرستاری را فراموش نخواهد کرد.

وی تاکید داشت: در رابطه با نامگذاری خیابانی به نام پرستاران عزیز حتما اقدام لازم را انجام خواهیم داد و با شهرداری ها مکاتبات لازم را در این ارتباط انجام خواهیم داد تا در هر شهری از استان یک خیابان به نام پرستاران مدافع سلامت استان نامگذاری شود.

گفتنی است در پایان این مراسم از پرستاران نمونه استان قدردانی و تجلیل بعمل آمد.

خبرنگار: محمد فرجی کاشانتویی