استاندار کرمانشاه گفت: امسال ۷۱۰ میلیارد تومان اعتبار به استان کرمانشاه اختصاص یافته است. به گزارش نسیم کرمانشاه هوشنگ بازوند عصر امروز (شنبه) در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه اظهار داشت: اعتبار استانی اختصاص یافته امسال به استان کرمانشاه ۷۱۰ میلیارد تومان بوده که به زودی ابلاغ می شود. وی با یادآوری سالروز عملیات مرصاد […]

استاندار کرمانشاه گفت: امسال ۷۱۰ میلیارد تومان اعتبار به استان کرمانشاه اختصاص یافته است.

به گزارش نسیم کرمانشاه هوشنگ بازوند عصر امروز (شنبه) در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه اظهار داشت: اعتبار استانی اختصاص یافته امسال به استان کرمانشاه ۷۱۰ میلیارد تومان بوده که به زودی ابلاغ می شود.

وی با یادآوری سالروز عملیات مرصاد گفت؛ یاد و خاطره عملیات غرور آفرین مرصاد را باید گرامی داشت و همچنین یاد و خاطره همه شهدای عزیز ایران و بخصوص استان کرمانشاه را گرامی می داریم.

استاندار کرمانشاه بیان داشت: در طول تاریخ و بخصوص چهل سال اخیر شاهد شکوفایی نماز جمعه بوده ایم و یکی از دستاوردهای انقلاب و امام خمینی (ره) همین نماز جمعه بوده است.

وی افزود: نماز جمعه مظهر وحدت همه مسلمانان از شیعه و سنی می باشد و یکی از سنگرهایی است که در طول چهل سال گذشته در مقابل دشمن ایستادگی و مقاومت کرده است.

بازوند در ادامه گفت: یکی از نهادهایی که دفاع مقدس را به فرهنگ عمومی برای کشور تبدیل کرد همین نماز جمعه بود که باعث گسترش فرهنگ عمومی در کشور شد.

وی تاکید داشت: باید راهبردهای اساسی که در گام دوم مقام معظم رهبری بر آنها تاکید داشتند را به صورت عملی به اجرا در بیاوریم و بخصوص از جوانان نیز به نحو احسن استفاده کنیم.

استاندار کرمانشاه در ادامه سخنان خود اظهار داشت؛ باید یادی کنیم از آیت الله زرندی به خاطر زحماتی که در سالیان متوالی برای این استان کشیدند، تشکر و قدردانی کنیم.

وی افزود: بایستی نظارت جدی بر کارهای عمرانی داشته باشیم و این نظارت در دستور کار مستقیم مدیران استان قرار بگیرد و در بحث واگذاری پروژه های نیمه کاره به بخش خصوصی نیز بایستی بخش خصوصی را به کمک بطلبیم.

بازوند از مدیران ادارات دولتی خواست تا تکریم از ارباب رجوع را سرلوحه کار خود قرار دهند و گفت؛ باید مدیران میز خدمت را فعال کنند و مردم برای انجام امور خود در ادارات مشکلی نداشته باشند.

وی در پایان بیان داشت: ۷۱۰ میلیارد تومان اعتبارات به استان اختصاص داده شده که علاوه بر این اعتبارات و همچنین اعتبارات مربوط به سیل و زلزله، ۵۲۲ میلیارد تومان نیز اعتبار عمرانی به کرمانشاه اختصاص یافته است.