همزمان با پنجمین روز هفته دولت، چهار پروژه شرکت برق منطقه‌ای غرب با اعتباری بالغ بر ۱۵۲ میلیارد ریال در شهرستان‌های قصرشیرین و گیلانغرب واقع در استان کرمانشاه افتتاح شد. به گزارش نسیم کرمانشاه، در ابتدا “علی اسدی” مدیرعامل این شرکت به همراه معاونین، مدیران و کارشناسان برق غرب در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرستان قصرشیرین […]

همزمان با پنجمین روز هفته دولت، چهار پروژه شرکت برق منطقه‌ای غرب با اعتباری بالغ بر ۱۵۲ میلیارد ریال در شهرستان‌های قصرشیرین و گیلانغرب واقع در استان کرمانشاه افتتاح شد.

به گزارش نسیم کرمانشاه، در ابتدا “علی اسدی” مدیرعامل این شرکت به همراه معاونین، مدیران و کارشناسان برق غرب در مراسم افتتاح پروژه‌های شهرستان قصرشیرین حضور یافت.

گفتنی است در این مراسم که با حضور فرماندار و مدیران ارشد شهرستان قصرشیرین برگزار شد، دو پروژه سیم‌کشی مدار دوم خط ۶۳ کیلوولت قصرشیرین به نفت‌شهر به طول ۶۰ کیلومتر و توسعه یک فیدر ۶۳ کیلوولت خط در پست ۶۳/۲۰ کیلوولت قصرشیرین با اعتباری بالغ بر ۹۵ میلیارد ریال افتتاح شد.

شایان ذکر است این پروژه‌ها با هدف تأمین برق پایدار نفت‌شهر و مناطق مرزی از طریق پست فوق‌توزیع شهید سالمی و برقداری مدار دوم خط ۶۳ کیلوولت قصرشیرین به نفت‌شهر احداث و به بهره‌برداری رسیدند.

در دومین برنامه مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در پنجمین روز هفته دولت، پروژه‌های توسعه ۳ فیدر خط ۶۳ کیلوولت و احداث یک کیلومتر خط دومداره ۶۳ کیلوولت در پست ۶۳/۲۰ کیلوولت گیلانغرب۱ با حضور مدیران ارشد این شهرستان با اعتباری بالغ بر ۵۷ میلیارد ریال افتتاح شد.

لازم به یادآوری است این پروژه‌ها به منظور تقویت شبکه فوق‌توزیع شهرستان گیلانغرب و تأمین برق سد کنگیر احداث شده‌اند.