مدیرکل امور مالیاتی کرمانشاه گفت: اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه در تیرماه ۹۸ در بین استانهای کشور،رتبه دوم ثبت اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی را کسب کرد به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی امور مالیاتی، مدیرکل امور مالیاتی کرمانشاه گفت که در تیر ماه سال جاری در استان کرمانشاه۴ هزار و ۴۱۰ فعال […]

مدیرکل امور مالیاتی کرمانشاه گفت: اداره کل امور مالیاتی کرمانشاه در تیرماه ۹۸ در بین استانهای کشور،رتبه دوم ثبت اظهارنامه مالیاتی اشخاص حقوقی را کسب کرد

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی امور مالیاتی، مدیرکل امور مالیاتی کرمانشاه گفت که در تیر ماه سال جاری در استان کرمانشاه۴ هزار و ۴۱۰ فعال اقتصادی از اشخاص حقوقی اقدام به ثبت اظهارنامه مالیاتی کردند که این میزان نسبت به میزان ۳ هزار و ۹۸۸مورد سال گذشته بیش از ۱۰درصد افزایش نشان می دهد.

هادی ملکشاهی با بیان اینکه مجموعه ادارات امور مالیاتی استان در خرداد و تیر تلاش قابل تقدیری را داشتند از همکاری اصحاب رسانه، تمامی خبرگزاری ها ازجمله خبرگزاری صداوسیما، سایت های محلی و رسانه های مکتوب که به یاری این مجموعه شتافتند،تقدیر کردند.

وی بیان کرد که در خرداد ۹۸ نیز درکرمانشاه اشخاص حقیقی افزون بر ۵۳هزار و ۵۱۵ اظهارنامه مالیاتی سال ۹۷ را ثبت کردند که این میزان با رشد ۶ درصدی همراه بود.

ایشان همچنین افزود : مودیان مالیاتی که اقدام به ثبت اظهارنامه مالیاتی می کنند از معافیت های مالیاتی برخوردار می شوند و آن دسته از مودیان مالیاتی که در موقع مقرر اظهارنامه تسلیم نکنند، مشمول جرایم غیرقابل بخشش خواهند شد . 

ملکشاهی مدیرکل امورمالیاتی در ادامه: از همراهی و همدلی مودیان محترم مالیاتی که با فرهنگ بالای مالیاتی خود در جهت اعتلای و رشد مالیات استان کرمانشاه تلاش نمودند کمال تشکر را داشتند، بدیهی است این رخداد مبارک، بهانه ای است برای تکریم و ارج ‎ گذاری به حماسه حضور مردمی برای خلق یک رویداد بزرگ اقتصادی. بی ‎ تردید، در شرایط خطیر کنونی، نگاه کشور، با توجه به تحریم ها به مالیات دوخته شده است . بیش از هر زمان دیگر نیازمند حضور و مشارکت آحاد مردم در عرصه کار و تلاش است و در سالی که به نام « رونق تولید» نامگذاری شده، اراده ملی و عزم همگانی برای ارتقای توان نظام مالیاتی و توسعه زیرساخت ها به منظور استقلال و شکوفایی اقتصاد کشورخواهد بود.