کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر با تاکید بر اینکه اختلافات عشیره‌ای برای اورامانات سم است، گفت: عده‌ای برای افزایش تعداد سبد آراء نامزد مورد نظر خود اقدام به تحریک و ایجاد هیجان آنی می‌کنند، بنده هرگونه اقدامات تفرقه‌انگیز را شدیدا محکوم می‌کنم. به گزارش خبرنگار نسیم […]

کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه پاوه، جوانرود، ثلاث باباجانی و روانسر با تاکید بر اینکه اختلافات عشیره‌ای برای اورامانات سم است، گفت: عده‌ای برای افزایش تعداد سبد آراء نامزد مورد نظر خود اقدام به تحریک و ایجاد هیجان آنی می‌کنند، بنده هرگونه اقدامات تفرقه‌انگیز را شدیدا محکوم می‌کنم.

به گزارش خبرنگار نسیم کرمانشاه آرش زره‌تن لهونی در جمع هواداران و مردم در مسجد جامع چورژی ضمن تاکید بر اتحاد مردم منطقه عنوان کرد: متاسفانه امروز شاهد مطالب و تحریکاتی بودیم که در زمینه اختلافات عشیره‌ای مطرح شد و این برای منطقه سم است.

آرش لهونی در ادامه به اتحاد هرچه بیشتر مردم منطقه اشاره کرد و گفت: اگر بدانم ذره‌ای حضور من باعث ایجاد تفرقه می‌شود، حتی اگر شده در لحظات پایانی انتخابات، انصراف می دهم و دراین راستا از مردم فهیم منطقه تقاضا می کنم، اتحاد خود را حفظ کنند.

لهونی یکی از تاثیرات مثبت نظام جمهوری اسلامی ایران را ایجاد اتحاد در بین مردم عنوان کرد و افزود: ساواک پیش از انقلاب اختلافات عشیره‌ای بزرگی را در منطقه راه انداخت که عواقب آن سال‌ها ادامه یافت و مردم را متضرر کرد؛ اما مردم فهیم منطقه اورامانات در طول تاریخ برادرانه در کنار یکدیگر بوده‌اند.

نامزد یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه اورامانات درخصوص اقدامات تفرقه انگیز هدفمند، گفت: عده‌ای برای افزایش تعداد سبد آراء نامزد مورد نظر خود اقدام به تحریک و ایجاد هیجان آنی می‌کنند، بنده هرگونه اقدامات تفرقه‌انگیز را شدیدا محکوم نموده و توصیه می‌کنم از این کار پرهیز کنند، چراکه برای منطقه ما مانند سم است.

لهونی در بخش دیگری از سخنان خود به دوران خدمت خود در جوانرود اشاره کرد و گفت: چهار سال در خدمت مردم شریف جوانرود بودم، آنها نهایت لطف را به من داشتند و نه من جدای از آنان بوده‌ام نه آنان جدا از من. نباید کسانی را که تفرقه و دودستگی ایجاد می کنند، اجیر کرد. بنده اطمینان دارم که مردم منطقه آگاه هستند. خوشبختانه سرعت اطلاع‌رسانی به گونه‌ای است که این توطئه‌ها جواب نمی دهد و روز به روز اتحاد مردم بیشتر می شود.