مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از اجرای پویش تلاوت عاشورایی در استان در شب عاشورا خبر داد. به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام محمّد صالحی در این باره گفت: پویش تلاوت عاشورایی از اذان مغرب شب عاشورا تا اذان صبح روز عاشورا […]

مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه از اجرای پویش تلاوت عاشورایی در استان در شب عاشورا خبر داد.

به گزارش نسیم کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام محمّد صالحی در این باره گفت: پویش تلاوت عاشورایی از اذان مغرب شب عاشورا تا اذان صبح روز عاشورا با تلاوت سوره مبارکه فجر و قرائت زیارت عاشورای امام حسین (ع) اجرا می شود.
وی افزود: اجرای این پویش با هدف انس با قرآن کریم و قرائت زیارت عاشورا بوده و همانگونه که خیام اباعبدالله الحسین علیه السلام در شب عاشورا منوّر به نور قرآن بود امیدواریم بتوانیم این فضا را با همراهی مردم عزیز استان ایجاد کنیم.
مدیرکل اوقاف استان اظهار داشت: شرکت در این طرح برای عموم آزاد است و شرکت کنندگان پس از تلاوت مشخصات خود را (نام و نام خانوادگی، نام پدر، سال تولد، شماره ملی و شهرستان) به شماره تلفن ۰۹۳۶۹۷۰۸۷۱۹ تا ظهر روز عاشورا پیامک نمایند که به قید قرعه به تعداد ۷۲ نفر از شرکت کنندگان در طرح به ازاء هر نفر …/…/۲ ریال اعطاء خواهد شد.