نام دکتر ابراهیم عزیزی فراتر از جغرافیای استان پرافتخار کرمانشاه است، همچنان که مردان بزرگی در تاریخ این دیار آوازه‌ای بلند داشته‌اند. ابراهیم عزیزی در سمت نماینده مردم شریف کرمانشاه در دور پنجم مجلس شورای اسلای، سیاست‌مداری کهنه‌کار است و با حضور در پست‌های کلیدی و کلان در عرصه ملی نام آشنا است و حضورش […]

نام دکتر ابراهیم عزیزی فراتر از جغرافیای استان پرافتخار کرمانشاه است، همچنان که مردان بزرگی در تاریخ این دیار آوازه‌ای بلند داشته‌اند.
ابراهیم عزیزی در سمت نماینده مردم شریف کرمانشاه در دور پنجم مجلس شورای اسلای، سیاست‌مداری کهنه‌کار است و با حضور در پست‌های کلیدی و کلان در عرصه ملی نام آشنا است و حضورش به‌عنوان معاون رییس جمهور وزن سیاسی وی را به رخ می‌کشد.
ابراهیم عزیزی امروز با ۴ دهه حضور موثر در مسوولیت‌های بالای هر سه قوه، تجارب ارزنده‌ای کسب کرده و این وزنه سنگین دارای ارتباطات کلان و گسترده‌ای است که همه این ظرفیت‌ها موقعیت‌ها در واقع به پشتوانه مردم رقم خورده و امروز عزیزی وظیفه دارد پاسخ اعتماد همان مردم را با خدمت کردن و به‌کار گرفتن همه توان خود برای کاهش بار مظلومیت کرمانشاه به‌کار بگیرد.
عزیزی به‌دلیل پاک‌دستی و سلامت نفس توانسته در بخش بازرسی دفتر مقام معظم رهبری، فردی امین باشد و هر جا لازم است در مورد نظارت بر اعمال و عملکرد مسوولان ارشد کشور ماموریت گرفته و ورود پیدا می‌کند و این نشان می‌دهد عزیزی پشتوانه تجربی بسیار ارزشمندی دارد.
عزیزی با این همه توانمندی اهل این استان است و بی‌شک دلش برای زادگاهش بیشتر از کسی می‌سوزد که اهل این استان عزیز نباشد.
به هر حال اگر بتوانیم با در نظر گرفتن خیر و مصلحت فردای دیارمان فکر کنیم، قطعا از اقدامات نادرستی همچون خرید رای و… دور می‌شویم و فردای کرمانشاه برای فرزندانمان بهتر از امروز ساخته می‌شود.
نام بزرگ ابراهیم عزیزی حاصل ۴۰ سال تلاش و سلامت خودش و اعتماد مردم است که در بستر نظام اسلامی فراهم شده است و کارآیی این فرد با ارتباطات و تجارب بزرگش بی‌شک از افراد گم‌نام بسیار برای کرمانشاه و حتی کشور بیشتر است و قطعا فردی همچون ابراهیم عزیزی امروز سودای ارتباطات در سر ندارد و بر بال رویا پرواز نمی‌کند و هر آنچه را باید در این ۴۰ سال تجربه کرده و امروز در پختگی سن و سیاست آماده خدمت به مردم و کرمانشاه بدون هوا و هوس است.
مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهر کرمانشاه صحنه رای سنگین به ابراهیم عزیزی خواهد بود، چراکه مردان بزرگ از پشتوانه قوی اعتماد مردم برخوردار هستند.