مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: بنا داریم امسال ۷۰۰ کیلومتر از راه‌های کرمانشاه را لکه‌گیری و بهسازی کنیم. به گزارش نسیم کرمانشاه؛ فریبرز کرمی، با اشاره به طرح ملی اصلاح آسفالت جاده‌ها که در سراسر کشور و از جمله استان کرمانشاه آغاز شده، اظهار کرد: بنا داریم در قالب این […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه گفت: بنا داریم امسال ۷۰۰ کیلومتر از راه‌های کرمانشاه را لکه‌گیری و بهسازی کنیم.

به گزارش نسیم کرمانشاه؛ فریبرز کرمی، با اشاره به طرح ملی اصلاح آسفالت جاده‌ها که در سراسر کشور و از جمله استان کرمانشاه آغاز شده، اظهار کرد: بنا داریم در قالب این طرح امسال ۷۰۰ کیلومتر از جاده‌های استان را لکه‌گیری، روکش و بهسازی کنیم که از این میزان ۵۰۰ کیلومتر در بخش بهسازی و ۲۰۰ کیلومتر در بخش لکه‌گیری و روکش خواهد بود.

وی اعتبار پیش‌بینی شده برای اجرای این عملیات را نیز حدود ۱۰۰ میلیارد تومان اعلام کرد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان اینکه  کار بهسازی و اصلاح آسفالت جاده‌های استان از ابتدای سال آغاز شده، عنوان کرد: از ابتدای امسال ۲۰ کیلومتر از جاده‌های استان لکه‌گیری و روکش و ۱۰۰ کیلومتر بهسازی موضعی شده است.

کرمی تاکید کرد: این عملیات در سطح راه‌های شریانی، اصلی و فرعی در حال انجام است و نزدیک به ۱۲۰ اکیپ به صورت امانی و پیمانی در جاده‌ها مشغول به کار هستند.

به گفته این مسئول، اصلاح آسفالت جاده‌های استان در تمام شهرستان‌ها در برنامه است و تاکنون در شهرستان‌هایی از جمله سرپلذهاب، اسلام آبادغرب، سنقر، کنگاور، کرمانشاه و… انجام شده است.

وی با اشاره به وجود بیش از هشت هزار کیلومتر راه در سطح استان، یادآور شد: محدودیت اعتبارات امکان اصلاح  و روکش آسفالت تمام راه‌های استان را نمی‌دهد و از همین رو محورهای پرتردد که مشکل بیشتری دارند را در اولویت قرار داده ایم.